Úvod » Zabezpečení vozidel » Zámek zpátečky Construct


    

Zámek zpátečky Construct

Mechanické zabezpečení Construct

skladem

 

naše cena bez DPH : 5 777 Kč
naše cena s DPH (21 %):
6 990 Kč

HISTORIE 

První mechanické zabezpečení Construct bylo vyrobeno v roce 1991 na vůz Škoda Favorit. Již tři roky po zahájení výroby se Construct stal originálním příslušenstvím pro všechny modely značky Škoda a tuto pozici si uchovalo dodnes.

Rostoucí společnost se v průběhu let dvakrát stěhovala do větších prostor, v roce 1998 otevřela novou pobočku v Praze, kam se postupem času přestěhovalo vedení obchodu a marketing. O rok později byla založena dceřiná společnost Construct Slovakia v Bratislavě.

Expanze do zahraničí však začala již v roce 1997. Podíl tuzemských a exportních prodejů se v průběhu několika let razantně změnil. V roce 2007 přesáhl export dvě třetiny celkové produkce a tento stav trvá dodnes. 

V květnu roku 2007 byl vyroben milióntý kus mechanického zabezpečení Construct, další půlmilion spatřil světlo světa o pouhé dva roky později. V roce 2014 dosáhla firma dalších dvou významných milníků, a to vyrobený dvoumilióntý kus a výročí 20 let zařazení zabezpečení Construct mezi originální příslušenství pro vozy značky Škoda.

CERTIFIKÁTY A ATESTY

Proces výroby a montáže produktů Construct je velmi přísně kontrolován. Díky vysoké kvalitě výrobního procesu, produktů a služeb tak společnost získala řadu certifikátů kvality a hodnocení v mnoha zemích Evropy:

 • ISO 9001:2015
 • prestižní značka kvality Czech Made
 • atest od státem akreditované společnosti Trezor test
 • atesty od Ústavu silniční a motorové dopravy
 • atest 8SD o schválení technické způsobilosti č. 789/I.
 • atest udělený mezinárodní zkušebnou ANPI
 • atesty a vysoká hodnocení kriminalistických ústavů a policie v řadě evropských zemí

Před nasazením do výroby musí každý nový model projít řadou zkoušek. Východiskem pro interní standardy byly normy koncernu VW. Použité materiály musí splňovat přísná kritéria, zkoumá se nejen odolnost proti korozi, ale i rezistence v teplotách od -40 do +125° C. Zařízení nesmí do konstrukce vozu přenášet žádné rušivé hluky a rezonance. 

Construct na wikipedii.

Politika jakosti společnosti Construct ke stažení.pdf

  NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

  Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

  NDcwYz