NOVINKY

arr3Navigace pro Škoda Octavia 3Navigace a multimédia adaptér pro vybrané vozy Škoda  – zcela nový systém řeší instalaci (doplnění...

ZBOŽÍ V AKCI

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 3 190 Kč
skladem

BLOG
Zenec Z-E1010

Hledáte multimediální rádio s navigací pro vozidlo Škoda Octavia 3, Superb 3, Volkswagen Passat B8, Golf 7, Touran, nebou Tiguan a nevěříte neznačkovým rádiím z Číny? Máme pro Vás dobrou zprávu, už nehledejte!

Představujeme Kvalitní rádio s navigací od švýcerské firmy Zenec. Zenec Z-E1010 má 10" kapacitní displej, který vyniká výbornou čitelností i na přímém slunci.

Součástí Zenec1010 je kvalitní FM Tuner, DAB Teuner (digitální příjem rádia) je potřeba dokoupit DAB anténu, ta není součástí balení, 2xUSB vstup, který přehrává audio i video za jízdy, Bluetooth pro spárování s telefonem. Lze dokoupit i SD kartu s mapovými podlady celé Evropy, ta také není součástií dodávky rádia. Další možností jak se navigovat je, zě přes zvlášť doukoupený adaptér propojíte Váš telefon a pomocí aplikace AndroidAuto, nebo CarPlay budete zrcadlit telefon a ovládat jej pomocí dotykového displeje na rádiu. Pomocí AV-Vstupu lze připojit i další zařízení jako je třeba DVB-T2 (digitální televize- obraz lze sledovat i za jízdy) dále je možnost připojení couvací kamery, samozřemností a nutností je přítomnost tlačítka CAR, pomocí kterého nastavujete funkce vozidla a zobrazuje informace palubního počítače jako je spotřeba paliva, dojezd atd.

Díky vestavěnému CanBus modulu funguje ovládání na volantu a zapisuje informace na Maxidot.

Pokud se chcete dozvědět o tomto roduktu více tak se zastavte u nás na prodejně a prohlédněte si jej v předváděcím panelu.

Zenec Z-E1010 VW Passat

ZWIwNDVjOD